سوالات شما دوستان

ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در تخفیف کده موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی تخفیف کده به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

برای خرید از سایت تخفیف کده ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان تخفیف کده بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تاییدثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

تیم پشتیبانی تخفیف کده، در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما می باشد. (09935956345) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

 

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان تخفیف کده در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی تخفیف کده  تماس بگیرید. (09935956345) اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روشهای بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

سوالات شما دوستان

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف تخفیف کده برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت تخفیف کده با شما تماس خواهند گرفت.

خرید حضوری خیر ، ولی میتوانید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

بله، چنانچه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت تخفیف کده و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکر شده تحویل داده می شود. ( در هنگام ثبت سفارش به گزینه مربوط به ارسال به آدرس دیگر برخورد خواهید کرد که شما می توانید آدرس دیگری را به غیر از آدرس خودتان در آن قسمت وارد نمایید. )

واحد پشتیبانی تخفیف کده برای هماهنگی و زمانبندی بازگشت کالا و نحوه آن با شما تماس می گیرد.